Konveyörlü bulaşık makinesi

Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Birkaç çeşit endüstriyel bulaşık makinesi vardır. Endüstriyel bulaşık makineleri kullanılacakları işletmenin kapasitesine ve yerin niteliğine göre konveyörlü bulaşık makinesi,giyotin tip bulaşık makinesi,tezgah altı bulaşık makinesi gibi çeşitleri vardır.
Endüstriyel bulaşık makinesi PDF kataloğu indirmek için tıklayın.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi

Konveyörlü bulaşık makinesi kalabalık işletmeler, yemek fabrikası gibi yerler için idealdir. Yüksek sayıda bulaşığın kısa sürede temizlenmesini sağlar. Çok fazla alan kapladığından yeterli alanın olduğu işletmeler de kullanılabilir. Bulaşık ihtiyacı çok olan endüstriyel mutfakların planlaması yapılırken bu hususa dikkat edilmesi gerekir.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Giyotin tip bulaşık makinesi yukarıdan aşağı giyotin prensibi gibi aşağıya doğru inen bir kapak yöntemiyle; kapağın kapanmasıyla çalışır. Kapak kısa bir süre sonra bitti ışığının yanmasıyla kaldırılır. Kapak kaldırıldığında bulaşıklar hazır durumdadır.

Tezgah Altı Bulaşık Makinesi

Tezgah altı bulaşık makinesi  ev tipi bulaşık makineleri gibi içerisindeki sepet doldurularak kapak kapatılır ve tusa basılarak çalışması sağlanır. Bittiğinde makine durur ve bitti ışığı yanar. Prensip olarak ev tipi bulaşık makinesine benzer ancak süre olarak oldukça hızlıdır. 2-3 dakika içerisinde bir sepet bulaşık yıkar.

 

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Endüstriyel ürün alırken paslanmaz olmasına özen gösterilmelidir.
  • Giderinizin durumuna göre drenaj pompası olup olmadığına dikkat edilmelidir. Gideriniz yüksekte kalıyor ise mutlaka pompalı bir makine alınmalıdır.
  • Kapasite olarak size uygun olup olmadığına saatte kaç tabak yıkadığına dikkat edilmelidir.
  • Sizin için gerekli program sayısına sahip mi diye bakılmalıdır.
  • Ayak yüksekliğie dikkat edilmelidir.
  • Ebatların sizin için uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir.
  • Elektrik ve su bağlantısının size uygun olduğundan emin olunmalıdır.
Paylaş
Önceki İçerikPasta Kalıbı Çeşitleri
Sonraki İçerikİkramlık Sunumlar
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.