183029172325635738BdeRwn9kc
Yaz gelirken yazlık ürünler alıcıları için yerlerini aldı bile. Cafemarkt olarak bizde yazın kullanabileceğiniz ürünleri sizler için bir bir seçtik.

Tabi hepsi bununla sınırlı değil fazlası içinse Cafemarkt’a konuksunuz iyi alışverişler dileriz.

  Yazın vazgeçilmez içeeklerinden olan milkshake hazırlamada daha iyisi olmayan Hamilton Beach blender sitemizde sadece 935,23 TL ye siz alıcılarını bekliyor. Bu ürün sayesinde çeşit çeşit meyveyle lezzetli içecekleri kolayca hazırlayabileceksiniz. Şimdiden afiyet olsun.

  Yazın oldukça popüler olan dondurmalı sufleler , mini yaş pastalar için ideal olan bu sufle kabını Cafemarkt’ta şimdi %50 indirimle 2,49 TL ye alabilirsiniz.

 Birbirinden renkli dondurmalara sizi yansıtan şekiller vererek eğlenceli sunumlar yapmanızı sağlayacak çelik dondurma kepçesi Cafemarkt’ta  15,45 TL. Pek çok boy ve şekil seçeneği ile sizleri beklemekte. Kaçırmayın.

Yanında taze meyve yada dondurma ile servis edebileceğiniz mini tartlar için mini tart kalıpları sitemizde %50 indirimle 3,49 TL.

 

Cafemarkt
Cafemarkt
Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt Kek Kalibi Çeşitleriyle Çeşit Çeşit Lezzetler
Sonraki İçerikImperia %40 İndirim
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.