photo (1)

   05-09 Eylül tarihleri arasında yapılan Züchex fuarında Cafemarkt’ta sizler için Salon 2 C28 de yerini aldı.
40’tan fazla markayı sizlere getiren Cafemarkt ürünleri ile ilgili detaylı bilgi vermek için tüm kadro sizleri bekliyor.

Siz de Cafemarkt’ta ürünleriniz satışa sunulsun istiyorsanız yada Cafemarkt’ın sizler için satışa sunduğu ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve cazip fiyat teklifleri almak isterseniz Züchex fuar standı sizler için  bir fırsat olabilir.

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt İstanbul Mağazası Faaliyete Geçti
Sonraki İçerikCafemarkt Porterra Porselen Şıklığı
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS