1331169812109 (1)

Pizzacılarda yediğimiz yumuşacık mükemmel pizzalar Cafemarkt pizza malzemeleri ile artık hayal değil.

Sizde profesyoneller gibi pizza yapabilirsiniz. İşin sırrı hamuru doğru sertlikte tutmak ve uygun bir sunum yapmak. İşte bu noktada Cafemarkt destekçiniz oluyor. Cafemarkt  kıvamının tutturulması en zor olan hamurlardan biri olan pizza hamurunu Kitchenaid ile kolayca tutmanızı ve  çeşitli yan ürünlerle de uygun sunumu yakalamanızı sağlıyor. Pizzanızı dilimlemekte pizza bıçakları ile çok kolay. Oval tasarımı sayesinde tek hareketle diliminizi peynirlere dolanmadan kesebilir ahşap sunum tabaklarında tatlı bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.

Cafemarkt kurumsal pizza üreticilerinide unutmuyor. Pizza fırınlarından pizza tabaklarına pizza üzerine büyük bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Cafemarkt pizza malzemeleri ile pizza
Cafemarkt pizza malzemeleri ile pizza

 

Paylaş
Önceki İçerikKış Günlerinin Vazgeçilmezi Meyve Suları
Sonraki İçerikAcik Bufe Sorun Olmaktan Cikiyor
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS