Cafe Sunum Ürünleri
Cafe Sunum Ürünleri

Cafeler yeni sezona girerken ihtiyaç listelerini hazırlamaya başladılar. Yeni sezon için yeni sunum arayışları da ihtiyaç listeleri ile birlikte telaşa eklendi. Her sene değişen cafe trendleri farklı yiyeceklerin menüye eklenmesi ve yıpranan ekipmanlar ihtiyaç listelerini dolduruyor.

Cafemarkt, cafe sunum ürünleri ile siz cafe, restoran ve otel sahiplerine hatta şık sunum yapmak isteyen ev kullanıcılarına hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyor. Çok çeşitli ürün yelpazesi ile her zevke her ambiyansa uygun model ve materyeller mevcut. Bu yazımızda bu yaz için trend olacak ürünlerden bahsedeceğiz.

Taş Sunum Ürünleri

Doğal taş görünümü ile sunumlarınızı şenlendirecek. Arduvazın ısıyı tutma özelliği sayesinde sıcak ürün servisleriniz için de oldukça idealler. Düz taş servisler, katlı taş servisler, taş tabaklar, taş altlıklar, isimlikler ve çok daha fazla seçeneği taş ürünler arasında bulabilirsiniz.

Mermer Sunum Ürünleri

Mermer sunumlar bu senenin en şık ve dayanıklı sunumlarından. Mermer olması sebebiyle ahşap sunumlar gibi çabuk eskime yapmıyor. Farklı renkte modelleri ile hem sofraları süslüyor hem de gözleri dolduruyor. Ürün yelpazesindeki sunum tabakları özellikle çok dikkat çeken ürünler arasında.

Döküm Ürünler

Döküm ürünlerin ne kadar dayanıklı olduğundan bahsetmemize gerek bile yok. Bir kere aldığınız ürünü uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak diğer ürünlere göre biraz ağırlar.

Cafe Sunum Ürünleri
Cafe Sunum Ürünleri

Cafe sunum ürünleri ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikKendwood MultiOne Mutfak Şefi
Sonraki İçerikGastro Boutique Ürünler
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.