Cafe Ekipmanları Listesi
Cafe Ekipmanları Listesi
Cafeler hepimizin boş zamanlarında gitmekten büyük keyif aldığı, haftada en az bir kere ziyaret ettiği yerler arasında. Son dönemlerde pek çok girişimci tercihini şansını popüler olan bu alanda denemekten yana kullanıyor ve cafe açıyor.

Tüm cafelerin ihtiyaçları menülerinde yer verecekleri yiyecek ve içeceklere göre değişmektedir. Siz de tercihinizi cafe açmaktan yana kullandıysanız cafe ekipmanları listenizi hazırlarken servis edeceğiniz yiyeceklere göre bir liste hazırlamanızı öneririz. Ancak sektöre yeni giren birisi için ihtiyaçların neler olabileceğini bilmek çok da kolay değil. Bu nedenle pek çok girişimci bizlere ihtiyaçlar ile ilgili akıllarında sorular ile geliyorlar.

Cafemarkt Profesyonel Mutfak Ekipmanları ekibi olarak sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda bir yazı yazalım dedik. Daha önce cafe açmak için bize gelen müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak sizlere standart bir cafe malzemeleri listesi hazırladık. Umarız pek çok kişiye faydası olur.

Cafe Ekipmanları Listesi

Cafe Malzemeleri Mutfak İçi Grubu
Cafe Malzemeleri Masa Üstü Grubu
Cafe Ekipmanları Listemizi PDF olarak indirmek için tıklayın.

Cafe Malzemeleri ve Cafe Ekipmanları ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikBüfe Açmak İsteyenler Dikkat!
Sonraki İçerikBar Ekipmanları Listesi
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

2 YORUMLAR

  1. meraba mustafa bey ,
    Cafe malzemeleri ile iligili yaptığımız telefon görğşmesine istinaden sizden fiyatlandırma listesi bekliyorum teşekkürler.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.