Buz Kovası

Buz Kovası

Soğuk içecek ve içkilerin yanında buz servisi için daima buz kovası ihtiyacı vardır. Özellikle hava sıcak olduğunda buzları uzun süre içinde barındırabilecek bir kova ihtiyacı doğar.

Buz Kovası Çeşitleri

Buz kovaları bir kaç farklı çeşitten oluşmaktadır.

  • Cam buz kovası
  • Polikarbon buz kovası
  • Çelik buz kovası
  • Porselen buz kovası

Tek kattan oluşan ve çift cidarlı olarak üretilen buz kovası çeşitleri de mevcuttur.
Buz Kovası PDF kataloğu indirmek için tıklayın.

Buz Kovası

Şampanya Kovası

Şampanya kova ile soğutulması makbul bir içecektir. Bu sebeple şampanya servisi için buz dolu bir şampanya kovasına ihtiyaç vardır.

Şampanya Kovası Çeşitleri
Şampanya kovasınin bir kaç farklı materyalden üretilme çeşidi vardır.

  • Polikarbon şampanya kovası
  • Cam şampanya kovası
  • Porselen şampanya kovası
  • Çelik şampanya kovası

Tek kattan oluşan ve çift cidarlı olarak üretilen şampanya kovası çeşitleri de mevcuttur.

Buz Kovası

 

Buz kovası ve şampanya kovası ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com daki seçeneklere göz gezdirebilir her türlü ihtiyacınız için info@cafemarkt.com adresimizden ve 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikMakarna Makinesi ile Kolay Makarna
Sonraki İçerikÇekirdekten Bardağa Kahve
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.