Porselen tabakta biftek sunum

Steak house restoranlar günümüzde en çok tercih edilen mekanlardan. Ürün kalitesi kadar sunumları da önemli. Yurt içi yurt dışı en önemli restoranların Biftek sunum biçimlerini araştırdık.

Porselen Tabakta Biftek Sunumları
En eski tercihlerden birisi porselen tabak sunumlarıdır. Hem kaliteli durur hemde şık. Ancak bir o kadar da demode bir görüntü verebilir. Klasik sunumlar kullanılırken sıra dışılık aranıyor ise dikkatli olunması gerekir. Sunum yapılacak tabakların porselen tasarımları farklı çizgilerde seçilebilir. Bir seçenek de etinizin yanında sunacağınız garnitürler ile yapılabilir yani herkes patates ile sunuyor ise siz brokoli eşliğinde sunum yapablirsiniz. Tabiki brokoliniz size özel adledilen bir sos ile servis edilmeli yani sizi diğerlerinden ayıracak tercih sebebi olacak küçük ayrıntılar oluşturulmalıdır.
Porselen tabakta bifteksunum

Ahşap Sunumlukta Biftek Sunumları
Ahşap steak tahtaları ile biftek sunumu şimdilerde çok popüler ancak hemen hemen her yerde görmeye başladığımız için eski etkisini kaybetmeye başladı.
Steak tahtasında biftek sunum

Taş Sunumlukta Biftek Sunum
Taş sunumluklar yeni nesil cafe ekipmanları arasında popüler olmayı başardı. Özellikle doğal konseptli mekanlarda sıkça karşımıza çıkmaktalar. Steak house restoranların ülkemizde popüler olmaya başlaması ile biftek sunumu farklı bir boyut kazandı.
Taş sunumlukta biftek sunumları
Biftek sunumları ile ilgili aklınıza takılan herşey için 0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan , info@cafemarkt.com adresimizden ve www.cafemarkt.com adresimizden canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş
Önceki İçerikKonsept Tepsi Sunumları
Sonraki İçerikMekanlar için Yaz Konseptleri
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.