Ayaklı Küllük
Ayaklı Küllük

Ayaklı Küllük

Sigara içmek güncellenen kanun sistemi ile kapalı alanlarda tamamen yasaklandı. Mekanların misafirlerine sunabileceği alternatif üstü açık alanlar olarak sınırlandı.
Durum böyle olunca ayaklı küllük ihtiyacı giderek arttı. Özellikle soğuk havalarda kullanım için ayaklı küllük ideal bir seçenek.

Ayaklı Küllük


Ayaklı Küllükler Başka Nerelerde Kullanılır?

Ayaklı küllükler açık alanların dışında kapalı alanlarda da kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri ve oteller gibi yoğun bir müşteri sirkülasyonunun olduğu alanlarda çabuk dolmayacak ebatlarda ayaklı küllük çeşitleri kullanılabilir. Ayaklı küllüklerin kullanılmasının estetik bir önemi de vardır. Normal çöp kovaları görsel bir karmaşa yaratırken ayaklı küllükler mekana uygun tasarımları ve renkleri ile mekanın bir parçası gibi görünürler.

Ayaklı Küllük yazısını PDF formatında indirmek için tıklayınız.

Ayaklı Küllük


Ayaklı Küllük Çeşitleri Nelerdir?

Ayaklı küllük modelleri dış mekan tasarım ve iç mekan tasarım olarak iki farklı tasarıma sahiptirler. İç mekan için tasarlanan ayaklı küllükler çoğunlukla üzeri korumaya sahip olmayan, altları çöp olan ve olmayan 2 farklı modellerdir. Dış mekan için tasarlanan ayaklı küllük modelleri genelde rüzgara karşı üst bölümden korumalı bir yapıya sahiptirler. Altları çöp olan ve olmayan modelleri mevcuttur.

 

Paylaş
Önceki İçerikAhşap Sunumlar
Sonraki İçerikAhşap Sunumlar 2
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.