Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi
Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi

Kahve geçmişten günümüze, güne başlarken tercih ettiğimiz sıcak bir içecek. Türk kahvesi ise artık gelenekselleşmiş klasik bir Türk lezzeti. Türk kahvesini sevmeyen hemen hemen kimse yoktur. Yorgun bir günün ardından ya da uykudan ayılmak için ilk akla gelen lezzettir Türk kahvesi. Türk kahvesinin makbul olanı köpüklü ve ideal düzeyde telveli olanıdır.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Türk kahvesi makinesi ile köpüğü bol, kıvamı yerinde kahveler yapmak artık hayal değil. Kısa sürede parmağınızı oynatmadan bol köpüklü servisler hazırlayabilirsiniz. Arzum hayatınızı kolaylaştırmak için bir adım daha attı. Okka kahve makinesi çeşitlerini satışa sundu. Ne kadar yoğun servis yapacağınıza göre tekli ya da çiftli modelleri tercih edebilirsiniz. Okka kahve makineleri hem işinizi kolaylaştıracak hem de şık görüntüsü ile mutfakları, tezgahları süsleyecek.

Arzum Okka kahve makinesinin tekli modelleri 480 W çiftli modelleri ise 710 W güce sahip. 1-4 fincan arası ürünü tek seferde hazırlayabiliyor. Taşırılan kahveler tarihe gömülecek çünkü Arzum Okka kahve makinasında taşma önleyici akıllı pişirme sensörü ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi mevcut. Cihaz sağ ve sol el kullanımına uygunluğu ile kullanıcı dostu bir ürün. Çiftli modelde çift pişirme opsiyonu var. İsterseniz kahvenizi standart sürede pişirebilir isterseniz de yavaş pişmiş bir kahveyi yudumlayabilirsiniz.

Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi
Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Okka kahve makinesi ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt’tan Alternatif Sunumlar
Sonraki İçerikProfesyonel Kahve Makinesi
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.