Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi
Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi

Kahve geçmişten günümüze, güne başlarken tercih ettiğimiz sıcak bir içecek. Türk kahvesi ise artık gelenekselleşmiş klasik bir Türk lezzeti. Türk kahvesini sevmeyen hemen hemen kimse yoktur. Yorgun bir günün ardından ya da uykudan ayılmak için ilk akla gelen lezzettir Türk kahvesi. Türk kahvesinin makbul olanı köpüklü ve ideal düzeyde telveli olanıdır.

Arzum Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Türk kahvesi makinesi ile köpüğü bol, kıvamı yerinde kahveler yapmak artık hayal değil. Kısa sürede parmağınızı oynatmadan bol köpüklü servisler hazırlayabilirsiniz. Arzum hayatınızı kolaylaştırmak için bir adım daha attı. Okka kahve makinesi çeşitlerini satışa sundu. Ne kadar yoğun servis yapacağınıza göre tekli ya da çiftli modelleri tercih edebilirsiniz. Okka kahve makineleri hem işinizi kolaylaştıracak hem de şık görüntüsü ile mutfakları, tezgahları süsleyecek.

Arzum Okka kahve makinesinin tekli modelleri 480 W çiftli modelleri ise 710 W güce sahip. 1-4 fincan arası ürünü tek seferde hazırlayabiliyor. Taşırılan kahveler tarihe gömülecek çünkü Arzum Okka kahve makinasında taşma önleyici akıllı pişirme sensörü ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi mevcut. Cihaz sağ ve sol el kullanımına uygunluğu ile kullanıcı dostu bir ürün. Çiftli modelde çift pişirme opsiyonu var. İsterseniz kahvenizi standart sürede pişirebilir isterseniz de yavaş pişmiş bir kahveyi yudumlayabilirsiniz.

Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi
Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Okka kahve makinesi ile ilgili soru ve ürün talepleriniz için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikCafemarkt’tan Alternatif Sunumlar
Sonraki İçerikProfesyonel Kahve Makinesi

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER