Ahşap Sunum Tahtası Cafemarkt

Ahşap Ürünler

Ahşap insana doğası gereği kendisini iyi hissettiren bir malzeme. Girdiği ortama sıcaklık hissi veriyor. Üstelik çok da uyumlu bir malzeme. Tüm diğer malzemeler ile tamamlanabiliyor. Hem porselen hem cam hem de metal ile şık ve elit bir sunuma ulaşılıyor. Hal böyle olunca ahşap ürünlerin mutfaklara ve hatta sofralara gelmesi kaçınılmaz oluyor.

Ahşap ürünler mutfaklarımıza uzun yıllardır bıçak, ekmek kutusu, saklama kabı, havan, kaşıklık, bulaşıklık, kesme tahtası gibi pek çok alanda hizmet veriyor. Peki sofralara hangi ürünler olarak geliyor?

Ahşap sofralara, ahşap kase, ahşap tabak, ahşap altlık, nihale, sunum tahtası, tepsi, peynir tahtası, tuzluk biberlik ve hatta yağlık sirkelik ve daha birçok formda gelebiliyor.

Eskiden ahşabı ıslak olarak kullanılacak ürünlerde tercih etmeye çekinirdik. Ancak zamanla doğru ağaç ile çalışılırsa ve usule uygun temizlenirse bunun sorun olmayacağı anlaşıldı. Şimdi ise ahşabı her üründe ve her alanda rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Ahşap Kase Cafemarkt

Ahşap Ürün Alırken Hangi Ağaçları Tercih Etmek Gerekir?

Ahşap ürün alırken suya en dayanıklı olan ve ömrü en uzun olan ağaçlar bambu ve ırako ancak kayında yine bir alternatif olarak ürünlerde sunuluyor. Bizim Cafemarkt olarak en iyi geri dönüş aldığımız malzeme ırako ağacı. Müşterilerimiz en çok ırako ağacından üretilmiş steak tahtası ve sunum tahtası çeşitlerini tercih ediyorlar.

Ahşap Sunum Tahtası Cafemarkt

Ahşap Ürünleri En Doğru Nasıl Kullanırız? Ömrünü Uzatmak Mümkün Mü?

Ahşap ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken iki  husus var. İlki kesinlikle ürünler direk suya daldırılıp yıkanmamalı. İkincisi ise bulaşık makinesine asla ama asla koyulmamalıdır. Ürünler ıslak bir bez yarıdımı ile temizlenmelidir. Bunun dışında ahşap ürünün hijyenini ve ömrünü arttırmak için bir servis kağıdı kullanılabilir. Ahşap kaseler için olmasada steak tahtası, pizza tahtası, peynir tahtası gibi ürünlerde kullanılabilir.

Ahşap Ürünler Cafemarkt

Size Özel Ahşap Tasarım Ürünler

Ahşap ustalarımız ihtiyaçlarınıza özel olarak talepleriniz doğrultusunda özel tasarım ürünler hazırlıyor. Hem ahşaba hayat veriyor hem de isteklerinize eksiksiz cevap veriyor. Mutfaklarında ve sofralarında fark yaratmak isteyen müşterilerimiz talepleri ile bize geliyorlar. Olabilecekleri konuşuyor, sınırları zorluyoruz. Sonuç iki tarafıda mutlu ediyor. Müşteri memnuniyeti Cafemarkt için birinci planda. Cafemarkt olarak özel tasarım ürünleri Cafemarkt Wood Works başlığı altında topluyoruz. Bazılarını diğer müşterilerin de alımına sunuyoruz. Bazıları ise müşteriye özel kalıyor.

Ahşap Ürün Cafemarkt

Ahşap Logolama

Ahşap ürünleri sizlere özel üretelim ya da hazır ürünler olsun tüm ahşaplara lazer ile logo çalışması yapabiliyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler her zaman logo olmuyor. Bazen müşterilerimiz parti vermek istiyorlar ve partilerine özel ürünler istiyorlar. Örneğin bir doğum günü partisi için kişi ismi olan tabaklar istiyorlar. Karar verilen ürünün üzerine ahşap logolama işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Tüm soru ve ihtiyaçlarınız için www.cafemarkt.com adresimize girerek, satis@cafemarkt.com mail adresimize mail göndererek ya da +90212 514 51 21 no’lu telefonumuzu arayarak deneyimli satış ekibimizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.