Açık Büfe

Açık Büfe için Ekipmanlar

 

Açık büfe en fazla çeşit ürünün bir arada yer aldığı servis biçimidir. Peki bu kadar çok çeşit farklı yiyeceği sunmak için açık büfede nelere ihtiyaç vardır ? İşte bu yazımızda sizler için açık büfede bulunması gereken ekipmanlara yer veriyoruz. Bu liste sizin sunmayı düşündüğünüz ya da sunmayı düşünmediğiniz ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Konseptinize uygun olarak farklı sunumlar geliştirebilirsiniz.

Açık Büfe Ekipmanları Listesi

Salata bar / Soğuk ünitesi
Chafing dish
Nötr ünite
Çatal kaşık standı
Tabak ünitesi
Bardak istif ünitesi
Kahve Makinesi
Çay Makinesi
Soğuk içecek dispenseri
Süt dispenseri
Bardaklar – Fincanlar
Tabaklar
Büyük teşhir kaseleri
Küçük teşhir kaseleri
Büyük teşhir tabakları
Küçük teşhir tabakları
Mini sosluklar
Kapaklı fanuslar
Ketçap-Mayonez-Hardallık
Yükselticiler
Büyük ekmek sepetleri
Kesme tahtası
Ekmek kızartma makinesi
Çorbalık
Tatlı standı
Poşet çay standı

Gereçler

Spatulalar
Kaşıklar
Delikli kaşıklar
Bıçak
Ekmek Bıçağı

Açık Büfe

Açık büfe sunum ürünleri ile ilgili destek için bizlere info@cafemarkt.com adresimizden  0212 514 51 21 no’lu telefonumuzdan ya da www.cafemarkt.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikAçık Büfe Sunumlar
Sonraki İçerikAçık Büfe Kahvaltı Sunumları
Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır) Oztiryakiler Ana Bayisi Porterra KitchenAid HamiltonBeach Alfi Ambrogi Coffee Queen CookTek Daub Deglon FAC Grindmaster Guy Degrenne Hatco Hobart Klarco Morello Forni Nuova Simonelli Robot Coupe Rubbermaid SAMSUNG Santos Seltmann Weiden Simag Sico Sveba Dahlen Unox WMF WMF Coffee Machines XTS

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.