Profesyonel Mutfak Rehberi

Profesyonel Mutfak Rehberi

"Profesyonel Mutfak Rehberi" kategorimizde cafe, otel, bar, pastane ya da restoranlarınızda kullanabileceğiniz bilgileri paylaşıyoruz.

Bu yazımızda şarap evi açmak isteyen kişilerin ya da şarap ile ilgilenenlerin hangi şarap hangi peynir ile sunulmalı ? sorusuna yanıt vermeyi hedefliyoruz umarız ki faydalı olur.   İşte hangi şarap hangi peynir ile sunulmalı listemiz Peynirler Şaraplar Kabuklu Peynirler   Cemembert Şampanya Brie Chardonnay Robiola Sparkling Wine Taleggio Pinot Blanc Sert peynirler   Gouda Merlot Cheddar Cabernet Sauvignon Parmesan Chianti Double...
Şarap evi açmak isteyenlerin sık sık duyacağı ve faydalı olacağına inandığımız, şarap terimlerini sizler ile paylaşmak istedik.
Bir bar için gerekli olan temel bar bardakları nı sizlerle paylaşıyoruz. Böylece bir bar açarken en önemli detayları atlamamış olacaksınız.

Son Yazılar

Unox BakerLux Fırınlar

Unox Bakerlux fırınlar pastaneler ve hamurişi üretimi yapan yerler için özel olarak geliştirilmiş Unox fırın modelleridir. Unox fırınlar, tam donanımlı fırınlar olup siz kullanıcılarına...

Popüler Yazılar

Sosyal Medya

10,173BeğenenlerBeğen
62TakipçilerTakip Et
1,045TakipçilerTakip Et
709TakipçilerTakip Et
error: Content is protected !!