ahşap 3

En Çok Tercih Edilen Ahşap Sunum Çeşitleri

Cafe,otel restoran gibi endüstriyel mutfaklarda son dönemlerde naturel ürünler en çok tercih edilen ürünler oldu. Taş görünümlü tabaklar, toprak ürünler ve ağaçtan imal edilmiş ürünler gerçekten hem çok şık duruyorlar; Hem de sıcak bir konsept arayışı içinde olanların isteklerine cevap veriyorlar.

2015’in sonları ve 2016’nın ilk yarısına damgasını vuran en çok tercih edilen ahşap ürünleri sizler için anlatıyoruz.

Barlar için Ahşap Shot Standı:

Genellikle 2,4 ve 7 bardaklık modelde suya dayanıklı ağaçtan özel olarak imal edilen shot standları barların en çok tercih ettiği ahşap ürünlerimizden oldu. Markaların tercihine göre logo ya da maskotu lazer yöntemiyle üzerine kazıdığımız shot standları şıklıkları ile de müşterilerimizin konseptlerini tamamladı.

ahşap 2

Fast Food Büfelerinin Tercihi Ahşap Ketçap Standı:

Müşterilerimizin istediği renk ve ebatlarda ürettiğimiz kaliteli ağaçtan ahşap ketçap standı en çok fast food satan işletmeler tarafından tercih edildi. Hem şık hemde doğal görüntüsü ile işletmelerin konseptlerine uyum sağladı.

ahşap 3

Ahşap Standlı Mini Emaye Tencere:

Canlı renkleri ile ahşaba farklı bir hava katan mini emaye tencereler, işletmeler tarafından en çok çorba sunumu için tercih edildi. Menüdeki çorba çeşidine göre farklı renklerde kullanılan mini tencereler şık görünümlerinin yanı sıra oldukça da dayanıklılar.

ahşap 4

Barlar için Viski Sunum:

Barların en çok tercih ettiği bir diğer sunumda çikolata ve viskiyi aynı anda servis etmeye olanak sağlayan ahşap viski sunum standı. Viskinin yansıması ile yeniden hayat bulan ahşap arzu edildiğinde müşterilerin logosu ile de imzalandı.

Ahşap Sunum Viski Sunum

Ahşap Tepside Çay Sunumu:

İnce cam bezenerek üretilmiş cam demlik ve ahşap tepsinin doğal görüntüsü pastel renkler ile süslenmiş fincanlar ile tamamlanıyor. Pastel tonlarında sarı, yeşil, pembe, mavi ve turuncu renk seçenekleri bulunan fincanlar müşterilerimizin arzusuna göre dekorlanarak konseptleri ile bütünleştirildi.

ahşap5

Sandviç ve Et Sunumları:

Porselen ve ahşabın bir arada hizmet verdiği geniş sunum standları müşterilerimizin talebi doğrultusunda sosluk ve mini fritöz sepetleri ile tamamlandı.

Ahşap 6

 

Siz de size özel Ahşap Sunumlar için deneyimli satış ekibimize 0212 514 51 21 no’lu telefondan info@cafemarkt.com mail adresimizden ya da www.cafemarkt.com adresimiz üzerinden online chat destek hizmetimizden irtibat kurabilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikTürk Kahvesi Sunumları
Sonraki İçerikBarlar için Ahşap Sunumlar

Firmamız cafe, restoran ve otellere porselen, çatal bıçak, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda seçenekler sunmakta olup. Menülere özel konseptler oluşturarak bu konseptleri mekanla bir bütün haline getirmektedir. Müşterilerimize ürünlerimizle birlikte bu konularda tasarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca üretim tesisimizde farklı, yeni ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Bayilikler & Markalar (Tüm ürünler Öztiryakiler güvencesi ile satılmaktadır)

Oztiryakiler Ana Bayisi
Porterra
KitchenAid
HamiltonBeach
Alfi
Ambrogi
Coffee Queen
CookTek
Daub
Deglon
FAC
Grindmaster
Guy Degrenne
Hatco
Hobart
Klarco
Morello Forni
Nuova Simonelli
Robot Coupe
Rubbermaid
SAMSUNG
Santos
Seltmann Weiden
Simag
Sico
Sveba Dahlen
Unox
WMF
WMF Coffee Machines
XTS

CEVAP VER